Contactgegevens

Onderstaand zijn alle contactgegevens van de regioverantwoordelijken van het OONW Limburg terug te vinden. Indien u algemene informatie wenst in te winnen, kan u ook gebruik maken van het contactformulier onderaan deze pagina.

Regio Lommel

Regioverantwoordelijke:

 

Karolien Willems

karolien.willems@onw-limburg.be

Regio Genk-Dilsen

Regioverantwoordelijken:

 

Jean-Paul Keymis 

jean-paul.keymis@onw-limburg.be

Sarah Vanierschot

sarah.vanierschot@onw-limburg.be

 

Sofie Vandiest​

sofie.vandiest@onw-limburg.be

Regio Hasselt

Regioverantwoordelijken:

 

Ellen Ketelslegers 

ellen.ketelslegers@onw-limburg.be

Ann Martens

ann.martens@onw-limburg.be

Regio Sint-Truiden

Regioverantwoordelijke:

Nel Saelens 

nel.saelens@onw-limburg.be

Regio Tongeren

Regioverantwoordelijke:

 

Klaar Vandenboom

klaar.vandenboom@onw-limburg.be

Overkoepelend

Netwerkcoördinator: 

Christiaan Hex

christiaan.hex@onw-limburg.be

Contact

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

©2019 by onw-limburg. Proudly created with Wix.com